Młodzież prosi o modlitwę!

12 października 2020

W niedzielę, 11. października, tegoroczni kandydaci przygotowujący się do sakramentu bierzmowania, prosili o wsparcie modlitewne na czas rozpoczynających się przygotowań do przyjęcia sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej. Po każdej mszy św. rozdawali wiernym specjalnie przygotowane kartki z wypisanym imieniem i modlitwą, która odmawiana codziennie jest wielkim wsparciem duchowym. Dziękujemy tym, którzy podjęli się dzieła modlitwy! :)

Jeśli Bóg jest przy nas, to któż przeciwko nam?

Rz 8,31b

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
127 0.073930978775024