Uroczystość odpustowa

Bł. Doroto z Mątew - módl się za nami

25 czerwca 2021

W dniu wczorajszym przeżywaliśmy nasz parafialny odpust. Wspólnie z obecnymi kapłanami pod przewodnictwem ks. Rafała Dettlaffa, proboszcza parafii Podwyższenia Krzyża w Pierwoszynie, Kanclerza Kurii Metropolitalnej, prosiliśmy o orędownictwo błogosławionej Doroty z Mątew dla naszej wspólnoty parafialnej, naszych rodzin i małżeństw. Podczas uroczystej Mszy Świętej o godz. 18:00, którą sprawowało 12 kapłanów został odczytany akt zawierzenia całej naszej parafii naszej patronce. Dziękujemy wszystkim za obecność i dar wspólnej modlitwy.
Błogosławiona Doroto z Mątew –módl się za nami.