Kolonia w Zawoi

8-15 sierpnia 2021 roku

15 sierpnia 2021

W dniach od 8 do 15 sierpnia dzieci z naszej parafii wraz z opiekunami i ks. Andrzejem udali się na kolonię do Zawoi. Wycieczki górskie, zwiedzanie Krakowa, Wieliczki, Kalwarii Zebrzydowskiej, Wadowic, ciekawe zajęcia, ale nade wszystko wspólnie spędzony czas - to było radością każdego uczestnika.

Każdego dnia nie zabrakło również czegoś dla ducha, gdyż codziennie spotykaliśmy się z Panem Bogiem na wspólnej Eucharystii, a nasze rozważania były poświęcone 8 błogosławieństwom. 8 dni, więc 8 błogosławieństw, które stały się dla nas drogą do szczęścia.

Jeżeli wyjeżdżasz na wakacje, to czasem marzysz o tym, żeby była dobra pogoda. My nie musieliśmy marzyć, bo taką mieliśmy. W dzień piękne słońce, a jak padało, to tylko nocą. Pełni energii, sił i wrażeń wróciliśmy wszyscy cali i zdrowi, by z nowym bagażem doświadczeń rozpocząć nowy rok szkolny, który zaczynamy już niebawem.

 

Pójście za Jezusem w wierze oznacza kroczenie z Nim w komunii Kościoła. Za Jezusem nie można pójść samemu.

Benedykt XVI, Madryt 2011

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
122 0.077095031738281