Kurs "NOWE ŻYCIE"

15-17 października 2021 r.

15 października 2021

W dniach 15-17 października odbędzie się w naszej parafii kurs „NOWE ŻYCIE”. Kurs ten jest skierowany do wszystkich pełnoletnich parafian, którzy pragną poznawać Boga żywego, działającego i realnego, zbliżyć się do Niego, rozpocząć nowy etap w swoim życiu lub zmienić swoje życie. Kurs prowadzi Gdańska Szkoła NOwej Ewangelizacji, Wspólnota Uwielbienia Najświętszego Serca Pana Jezusa razem z ks. Proboszczem Adamem.Serdecznie wszystkich zapraszamy!! Więcej informacji o Kursie oraz zapisy na stronie >> www.snegdansk.pl

Pójście za Jezusem w wierze oznacza kroczenie z Nim w komunii Kościoła. Za Jezusem nie można pójść samemu.

Benedykt XVI, Madryt 2011

Polecamy

Używamy plików cookies Ta witryna korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności i plików Cookies .
Korzystanie z niniejszej witryny internetowej bez zmiany ustawień jest równoznaczne ze zgodą użytkownika na stosowanie plików Cookies. Zrozumiałem i akceptuję.
123 0.076892852783203