Bierzmowanie 2021

Rodzice kandydatów do sakramentu bierzmowania, którzy rozpoczną od października katechezy, proszeni są o podpisanie zgody i dostarczenie jej do 11. października br.

Zgoda do dostępna jest w linku poniżej:

Zgoda Rodziców na udział dziecka w katechezach.

Od 14. października, katechezy odbywać się bedą w grupach (podział na grupy i terminy spotkań dostępne będą wkrótce)

Proszę, aby do końca października dostarczyć zaświadczenie chrztu świętego (dotyczy osób, które przyjęły chrzest św. w parafii innej niż bł. Doroty z Mątew).

Kolejne spotkanie dla rodziców, w niedziele, 6. grudnia 2020 roku o g. 19.00 w kościele.

UWAGA!

PODZIAŁ NA GRUPY ORAZ TERMINARZ KATECHEZ DO POBRANIA W LINKACH PONIŻEJ

Podział na grupy

Terminarz spotkań

Obecność na spotkaniach jest obowiązkowa. Katechezy odbywają się o g. 19.00

BARDZO PROSZĘ, ABY MŁODZIEŻ PODCZAS SPOTKAŃ DOSTOSOWYWAŁA SIĘ DO WYMAGAŃ SANITARNYCH (maseczki, zachowywanie w miarę możliwosci bezpiecznej odległosci, ewentualnie rękawiczki oraz dezynfekcja rąk)

Jeśli Bóg jest przy nas, to któż przeciwko nam?

Rz 8,31b