Grupy muzyczne

Schola powstała we wrześniu 2020 roku i od razu cieszyła się bardzo dużą frekwencją dzieci. Spotkało się to z wielkim entuzjazmem i radością parafian. Posługuje swoim śpiewem na Mszach świętych w każdą niedzielę o godzinie 12.00.

Na początku 2022 roku schola zyskała swoją nazwę "W niebo nutki" (według niektórych nazwa kojarzy się z "krasnoludki") oraz logo przedstawiające kościół, którego dach unosi się od energicznego śpiewu.

Ile dzieci śpiewa? Trudno policzyć, gdyż z tygodnia na tydzień ich liczba wacha się między 20 a 40 rozśpiewanych i radosnych dzieci.

Do scholi można dołączyć w każdym momencie roku i nie ma szczególnego castingu. Nadaje się każdy kto chce, a talent do śpiewania może odkryć w trakcie.

Schola spotyka się w niedzielę o godz. 11.00 w kawiarence parafialnej.

Schole prowadzą panie: Sonia, Basia, Asia oraz Marysia

Opiekę duchową sprawuje ks. Andrzej Lojtek

Gdzie jest oczyszczenie, tam też jest i oświecenie.

św. Grzegorz z Nazjanzu