Duszpasterstwo harcerzy i zuchów Szczep Jasień

Przy naszej parafii działa duszpasterstwo harcerzy i zuchów „Szczep Jasień”. Szczep zrzesza dzieci i młodzież od pierwszej klasy szkoły podstawowej do 21 roku życia w sumie liczy 80 członków. Spotykamy się kilka razy w tygodniu w harcówce nieopodal naszego kościoła. Misją ZHP jest wychowanie poprzez zabawę: uczymy poczucia obowiązku, zrozumienia, tolerancji i empatii wobec drugiego człowieka.

Wędrownicy (młodzież ponadgimnazjalna) spotykają się w poniedziałki lub wg. ustaleń;

Zuchy (dzieci w klasach 1 – 3 szkoły podstawowej) we wtorki od g. 17:30;

Dziewczęta (od klasy 4 szkoły podstawowej do końca podstawówki) w czwartki od g. 17:30, a chłopcy w piątki od 17:30.

Zapraszamy!

Duszpasterzem jest Ks. Dawid Kas.

Jesteśmy również na facebooku :-)

Sumienie - to świadomość, że istnieje w człowieku trybunał wewnętrzny.

Immanuel Kant