Wspólnota Marana Tha

Opiekun: ks. Mirosław Górski

Moderator: Marek Kukliński

Celem wspólnoty jest umacnianie w wierze wszystkich, którzy przechodzą kryzys wiary oraz pogłębianie wiary członków wspólnoty. Wspólnota pragnie włączać się w akcje charytatywne parafii i brać czynny udział w życiu parafialnym w szerokim tego słowa znaczeniu, w zależności od potrzeb duszpasterskich.

Spotkania odbywają się:  w I i III środę miesiąca. Msza św. o g. 18.00 z udziałem wspólnoty (czytania, psalm, modlitwa wiernych, /dary ofiarne?/). Po mszy spotkanie formacyjne w bibliotece.

Dodatkowe informacje na bieżąco w czasie spotkań formacyjnych.

Sumienie - to świadomość, że istnieje w człowieku trybunał wewnętrzny.

Immanuel Kant

117 0.086419820785522